Senior Class (Name, Major, Hometown)

Andrew Bader

Agricultural Business

Denton, NE

Cody Boche

Mechanical Engineering

Norfolk, NE

Bryce Byman

Biochemistry/Pre-Med

Omaha, NE

Tim Carlson

Computer/Electrical Engineering

Norfolk, NE

Wil Chatelain

Undeclared

Kearney, NE

Matt Foley

Business

Lincoln, NE

Jon Freese

Agricultural Business

Lincoln, NE

Nate Gotchall

Family Sciences

O'Neil, NE

Jake Kingsley

Biology/Pre-Med

Kearney, NE

David Krueger

Business Administration

Normal, IL

Keaton Lewis

Nutrition Exercise & Health Science

Kearney, NE

Andrew Minarick

Bio Systems Engineering

North Bend, NE

Jake Rickert

Agricultural Business

Wood River NE

Brandon Roarty

Business

Elkhorn, NE

Sage Schmidt

Business

Moorefield, NE

Landon Swedberg

Agricultural Business

North Platte, NE

Grant Uehling

Applied Sciences

Oakland, NE

Curtis Welsh

Agricultural Business

Scottsbluff, NE

Junior Class

Kelton Adair

Agricultural Business

Kearney, NE

Daniel Barlett

Athletic Training

Ballwin, MO

David Carlson

Computer Science

Norfolk, NE

Blake Dethlefs

Business

Fort Calhoun, NE

Logan Dibbern

Animal Science

Riverdale, NE

Caleb Dostal

Finance

Lincoln, NE

Joseph Gillham

Nutrition Exercise & Health Science

O’Neil, NE

Jackson Grasz

Business Administration

Elkhorn, NE

Dalton Hellman

Pre-Nursing

Kearney, NE

Viktor Jonseth

Electrical Engineering

Amelia, NE

Logan Kalkowski

Agricultural Business

Omaha, NE

Alex Keller

Biology

Hastings, NE

Jake Korus

Business

Arlington, NE

Harrison Pearse

Pre-Nursing

Kearney, NE

John Radil

Agricultural Business

Ord, NE

Matt Rennau

Bio-Systems Engineering

Wood River, NE

Cody Rossman

Finance

Scottsbluff, NE

Grant Suddarth

Agricultural Economics

York, NE

Nic Werner

Actuarial Science

Minden, NE

Jacob White

Agricultural Business

Kearney, NE

Chase Wietfeld

Business/Finance

North Bend, NE

Jake Wilkins

Agricultural Education

Ainsworth, NE

Sophomore Class

Colton Abendroth

Business Administration

Lincoln, NE

Hank Anderson

Biochemistry

Omaha, NE

Steven Bader

Microbiology

Utica, NE

Colten Bergt

Grazing Systems Management

Amherst, NE

Riley Coy

Business Administration

Norfolk, NE

Braden Dvorak

Agricultural Economics/Political Sci.

Dodge, NE

Hunter Fischer

Business Administration

Wood River, NE

August Fishell

Agricultural Economics

Axtell, NE

Austin Fishell

Agricultural Economics

Axtell, NE

Ty Hadwiger

Wildlife Management

Amherst, NE

Andrew Hansen

Civil Engineering

Lincoln, NE

Mark Hansen Mechanical Engineering Omaha, NE
Austin Harthoorn Agricultural Economics Ainsworth, NE

Bradyn Hilgenfeld

Architecture

Blair, NE

Bryce James

Agronomy

Kearney, NE

Ethan Karloff

Agricultural Economics

Yutan, NE

Phillip Kirby Business Administration Battle Creek, NE

Jacob Klingelhoefer

Grazing Systems Management

Amherst, NE

Colton Lyons

Computer Engineering

Norfolk, NE

Ted Maline

Actuarial Science

Oakland, NE

Brent Miller

Agricultural Engineering

Lyons, NE

Jonathan Miller

Undeclared

Minden, NE

Joel Meyer

Nutrition Exercise & Health Science

Albion, NE

Jake Moran

Business Administration

Sioux Falls, SD

Nate Netz

Marketing

Lincoln, NE

Clay Rathman Business Lincoln, NE

Zach Rotert

Biological Systems Engineering

Elkhorn, NE

Collin Swedberg

Agricultural Business/Leadership

Wallace, NE

Andy Zessin

Agricultural Economics

Madison, NE

 

Freshman Class

 

Danny Ahern

Animal Science Longmont, CO
Michael Anderson Agribusiness Firth, NE
Luke Bartels Nutrition Exercise and Health Science

Lincoln, NE

Payton Bash Biological Science Lincoln, NE
William Bauer Journalism Hawley, MN
Cooper Blum Biology Beatrice, NE
Dane Bowen Marketing Roca, NE
Daniel Cerio BioChemistry Lincoln, NE
Cooper Grabenstein Agribusiness Smithfield, NE
Jimmy Hagge Animal Science Gretna, NE
Tyler Hays Accounting Omaha, NE
Simon Hovis Business Administration Lincoln, NE
Jonathan Johnson Business Administration Minden, NE
Kalen Klingelhoefer Nutrition Exercise and Health Science Amherst, NE
Jason Line Agribusiness Miller, NE
Nolan Meier Pre-Veterinarian Elm Creek, NE
Thomas Miller Undeclared Minden, NE
Logan O'Connell Construction Management Columbus, NE
Matt Ortmeier Applied Science North Bend, NE
Adan Redwine Biological Systems Engineering Grand Island, NE
Carter Thompson Undeclared Aurora, NE
Brayden Wald Business Administration Grand Island, NE
Riley Warner Biological System Engineering Denton, NE
Maverick Widdowson Agribusiness Kearney, NE
Jake Wiefeld Construction Engineering North Bend, NE
Parker Williams Engineering Lincoln, NE
Carson Wiltfong Marketing Doniphan, NE
Eli Wolfe Agribusiness Kearney, NE
Brock Wordekemper Finance Lincoln, NE
Brody Zabel Engineering Firth, NE
     

 

Print Print | Sitemap
© FarmHouse Fraternity - Nebraska Chapter

This website was created using 1&1 MyWebsite.